Kaip užauginti tigrą?

Tigro patelė parodė mokslininkams, kaip ji augina jauniklius. Mokslininkai žinojo, kad norėdama apsaugoti, pamaitinti ir užauginti sveikus jauniklius, tigro patelė turi jais rūpintis visą parą. Tačiau jie nebuvo tikri, kaip tiksliai viskas vyksta.

Autorius: Allyson Shaw

Tigro patelė parodė mokslininkams, kaip ji augina jauniklius.

Mokslininkai žinojo, kad norėdama apsaugoti, pamaitinti ir užauginti sveikus jauniklius, tigro patelė turi jais rūpintis visą parą. Tačiau jie nebuvo tikri, kaip tiksliai viskas vyksta.

 

2020 gruodis

Dar Šiame numeryje:


Lažinuosi, nežinojai!
Šiame žurnalo numeryje sužinok penkis nepaprastus faktus apie gyvūnų šeimos gyvenimą.

Skaičiais

Kokio dydžio yra kai kurie vandenynuose gyvenantys gyvūnai nežino net mokslininkai, tačiau kai kurie įspūdingo dydžio eksponatai vis tik yra išmatuoti, pavyzdžiui Ramiojo vandenyno aštuonkojo „ūgis" - 9,8 m. O koks bangininio ryklio ilgis?


Nuostabūs gyvūnai

Susipažinkite su JAV prezidentų augintiniais, kurie šeimininkavo Baltuosiuose rūmuose kartu su savo šeimininkais.

Smagūs dalykėliai

Šiame numeryje tavęs dar laukia šaunūs žaidimai, juokeliai ir įdomūs užsiėmimai, o taip pat ir klausimai, į kuriuos atsakymų, ko gero, nežino ir tėveliai.

 

 

 

 

p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: #000000; line-height: 115%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2; background: transparent } p.western { font-family: "Liberation Serif", serif; font-size: 12pt; so-language: lt-LT } p.cjk { font-family: "Songti SC"; font-size: 12pt; so-language: zh-CN } p.ctl { font-family: "Arial Unicode MS"; font-size: 12pt; so-language: hi-IN }