Prenumerata

Atsisiųskite dovanų korteles:

 

Pasirinkite žurnalą arba įveskite turimą prenumeratos arba užsakymo nuolaidos kodą į laukelį, esantį žemiau:

2020 lapkritis

Dar Šiame numeryje:

Klausimai gudragalviams

Sveiki, gudruoliai! Kyla įdomių klausimų? Pavyzdžiui, kodėl paplūdimiuose yra smėlio? Arba, kodėl visi senoviniai pastatai ir skulptūros yra balti? Ar augintiniai žino savo vardus? Mes žinome atsakymus, skaityk naują žurnalo numerį ir sužinosi atsakymus į šiuos klausimus ir net kuo kvepia bebrai.

Ryžkis tyrinėti

Lisa Dabek tyrinėja nykstančias Matsčio medlaipes kengūras, kad sužinotų, kaip jas išsaugoti laukinėje gamtoje. Ji papasakojo, kaip sekė vieną kengūrą Naujosios Gvinėjos saloje.

Onkuri Majumdar - gamtosaugininkė, gelbėjanti iš laukinės gamtos pagrobtus gyvūnus Azijoje ir Afrikoje. Ji prisiminė, kaip iš kontrabandininkų rankų išgelbėjo storuosius lorius.

Sužinok įdomiausias mokslininkų istorijas ir ką turėtum studijuoti, jei ateityje taip pat norėtum tapti laukinių gyvūnų karžygiu ar nuotykių ieškotoju.

Paklausk tėvelių

Na, o dabar surenk egzaminą savo tėveliams. Jei jie nežinos atsakymo į klausimą, kodėl katės kartais negali išlipti iš medžio, ar koks Geležinio žmogaus vardas, gal jiems derėtų grįžti į mokyklą?

Dar šiame žurnalo numeryje laukia „Smagūs dalykėliai", „Lengvi skaitiniai", „Juokų kampelis" ir daug įdomių faktų, kurių „Lažinuosi, nežinojai!".