„National Geographic Lietuva" pristato specialų leidinį „SAVA LIETUVA. Milijonai idėjų tavo kelionėms"

2022 m. rugpjūčio 2 d. 15:30


„National Geographic Lietuva" pristato naują, ypatingą leidinį, skirtą Lietuvai.
Kiekviename žurnalo jo puslapyje - naujas pasakojimas apie išskirtinius ir nematytus Lietuvos gamtos kampelius, nepažintas miestų paslaptis, unikalias šventes, neragautus skonius, sveikatinimosi ir poilsio oazes, kitokias, neįprastas meno galerijas ir muziejus.
Kartu su nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje" komanda surinkome patraukliausias vietinių kelionių stoteles, kurios, tikimės, įkvėps Jus keliauti ir geriau pažinti SAVĄ Lietuvą.
Kviečiame dirbti ir miegoti ne namie - atraskite įspūdingus miško viešbučius ir darbostogų vietas. Pasiryžkite nuotykiams naktį - keliaukite ne tik su saule, bet ir po žvaigždėtu dangumi, pasisemkite jėgų ne tik sanatorijose - atsikvėpkite gamtos SPA. Sugrįžkite atostogoms į pažįstamas, jaukias vietas, kurios kas kartą nustebina vis naujomis spalvomis. Iš milijonų pasirinkimų ir tūkstančių kelių išsirinkite tai, kas sava. Leiskitės į kelionę laiku ir paragaukite, ką prieš 1000 metų valgė vikingai, ženkite į ateitį ir paskanaukite Lietuvoje užaugintų vabzdžių, kurie laikomi ateities maistu.
Pasisemkite idėjų naujoms patirtims. Tebus „SAVA LIETUVA. Milijonai idėjų tavo kelionėms" Jūsų kompasas naujiems atradimams ir nuotykiams Lietuvoje!

Dar Šiame numeryje: