„National Geographic Lietuva“ ir „NG Kids“ dalyvaus Vilniaus knygų mugėje

2015 m. vasario 18 d. 13:24

Tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje, kuri vyks vasario 19-22 d., savo stendus turės ir žurnalas „National Geographic Lietuva" bei vaikams skirtas jo mažasis brolis „NG Kids". Kiekviename iš stendų žurnalų skaitytojų ir parodos lankytojų lauks karščiausios naujienos bei netikėtos staigmenos.


„National Geographic Lietuva" stende apsilankę mugės svečiai bus kviečiami nusifotografuoti specialiai šiai mugei paruoštoje nuotraukų būdelėje ir čia pat dovanų gauti atspausdintas savo fotografijas, papuoštas vieno geriausiai pasaulyje atpažįstamų prekinių ženklų atributika. Lankytojams sutikus, jų nuotraukos bus publikuojamos „National Geographic Lietuva" svetainėje socialiniame tinkle „Facebook", o keletas jų burtų keliu bus ištraukti ir apdovanoti žurnalo prenumeratomis.


Be to, žurnalo „National Geographic Lietuva" stende skaitytojai vieni pirmųjų galės įsigyti prieš pat prasidedant knygų mugei atspausdintą pirmąjį šių metų žurnalo priedą „100 nepažintų kelionių". Jame, beje, greta tokių vietovių kaip Manu nacionalinis parkas Peru, Palmyra Sirijoje ar San Pedras Belize minimi ir Trakai. Savo kolekcijose stokojantys senesnių žurnalo „National Geographic Lietuva" priedų, jų numerius taip pat galės įsigyti knygų mugės metu. Žurnalo stende, kaip ir ankstesniais metais, bus galima įsigyti žurnalo prenumeratą ar prenumeratos dovanų kuponą.


Smalsiems vaikams skirto žurnalo „NG Kids" stendas vilios mažuosius skaitytojus. Čia jų lauks įvairūs linksmi žaidimai, o vasario 22 diena, sekmadienį, 12 val. bus ištraukti ir paskelbti „NG Kids" drauge su „Lego" rengto prenumeratos žaidimo nugalėtojai, kuriems atiteks žaidimai „Lego City" arba „Lego Friends". „NG Kids" stende taip pat bus galima įsigyti žurnalo prenumeratą ar prenumeratos dovanų kuponą.


„National Geographic Lietuva" stendas įsikurs 5 salėje, „NG Kids" - 4 salėje.

Dar Šiame numeryje: