Knygų mugės metu – specialių pasiūlymų ir siurprizų lavina

2016 m. vasario 23 d. 13:26

Jau tapo savotiška tradicija, kad Vilniaus knygų mugės svečiai, apsilankę „National Geographic Lietuva" stende, turi galimybę pasijusti fotomodeliais ir įsiamžinti nuotaikingoje fotosesijoje. Šią tradiciją tęsime, tačiau šiemet mugės svečių ir žurnalo skaitytojų lauks kaip niekad daug ypatingų pasiūlymų.

Visų pirma, visus mūsų stendo lankytojus kviesime nusifotografuoti ir įsiamžinti ant legendinio žurnalo „National Geographic Lietuva" viršelio. Nuotraukos bus publikuojamos „National Geographic Lietuva" feisbuko paskyroje (https://www.facebook.com/National.Geographic.Lietuva/). Mažųjų „NG Kids" skaitytojų lauks „Lego" stalas ir ypatingas svečias, su kuriuo susipažinsite apžiūrėję stende įrengtą terariumą.

Būriai „National Geographic Lietuva" lankytojų mūsų stendą kasmet aplanko tam, kad būtent čia įsigytų žurnalo prenumeratą, todėl šių metų naujovė - ypatinga žurnalo prenumeratos kaina Vilniaus knygų mugės metu, vasario 25-28d. Visoms žurnalų „National Geographic Lietuva" ir „NG Kids" prenumeratoms šiomis dienomis bus taikoma 10 proc. nuolaida. Žurnalą prenumeruoti su nuolaida bus galima tiek mūsų stende knygų mugėje, tiek internetu.

Šiemet knygų mugės svečiams „National Geographic Lietuva" paruošė ir daugybę naujienų. Mugės lankytojai pirmieji galės įsigyti ne tik naujausius kovo mėnesio žurnalų „National Geographic Lietuva" ir „NG Kids" numerius, bet ir likus kelioms valandoms iki mugės pradžios baigtą spausdinti kolekcinį „National Geographic" leidinį „Geriausi gamtos vaistai". Specialiu leidiniu šiemet knygų mugėje džiuginsime ne tik suaugusius, bet ir mažuosius lankytojus. „NG Kids" skaitytojus kviesime susipažinti su trimis lavinančiomis ir ugdančiomis knygelėmis: „Mano gyvūnai. Užduočių knygelė su lipdukais", „Gyvūnai. Veiklos knyga", „Išbandyk. 50 smagių eksperimentų pašėlusiems mokslininkams". Nors leidiniai dar kvepės spaustuvės dažais, Vilniaus knygų mugėje juos kviesime įsigyti specialiomis kainomis.

Dažnai sulaukiame skaitytojų pageidavimų įsigyti anksčiau išleistų kolekcinių „National Geographic" leidinių, todėl visus 10 leidinių atsivešime į šių metų knygų mugę. Visiems priedams, išleistiems iki 2016 metų, taip pat bus taikomos specialios nuolaidos, pavyzdžiui, bet kuriuos tris priedus (išskyrus naujausiąjį), bus galima įsigyti vos už 10 eur.

Iki pasimatymo Vilniaus knygų mugėje. Mūsų stendo ieškokite 5-oje salėje!

 

Dar Šiame numeryje: