Kitais metais prenumeratorių vėl lauks vertingos dovanos

2015 m. gruodžio 4 d. 13:13

Jau tapo tradicija, kad žurnalas „National Geographic Lietuva" prenumeratorius kasmet nudžiugina dviem unikaliais teminiais priedais, kuriuose publikuojamos ne tik niekur nematytos netikėčiausios nuotraukos, bet ir atskleidžiami naujausių tyrimų rezultatai. 2016 metams „National Geographic Lietuva" komanda taip pat ruošia du specialius leidinius.

Visus žurnalo prenumeratorius pavasarį pasieks žurnalo priedas „Geriausi gamtos vaistai", supažindinsiantis su gydomosiomis augalų savybėmis ir padėsiantis atrasti natūralius vaistus nuo ligų. 128 puslapių leidinyje bus išsamiai pristatyta daugiau nei 80 vaistinių augalų ir jų naudojimo būdai, tad tikrai rasite atsakymus į tokius dažnai kamuojančius klausimus kaip: kokie augalai padės aiškiai mąstyti, lengvai kvėpuoti, pagerins širdies veiklą, virškinimą, stiprins visą organizmą ir padės odai švytėti? Kas labiau tinka vyrams, o kas moterims? Kaip vartoti vaistinius augalus ir kada jų vengti?

Rudenį į prenumeratorių namus atkeliaus leidinys, skirtas kosmoso paslaptims išaiškinti. Specialiame leidinyje „Ar mes Visatoje vieni? Ir kitos kosmoso paslaptys" bus aptariami didieji Visatos slėpiniai, publikuojamos naujausios kosmoso nuotraukos ir įmenamos praeities bei dabarties mįslės.

2016 metrais pradžiuginsime ir mažuosius skaitytojus. Visi žurnalu „NG Kids" prenumeratoriai dovanų gaus knygą „Išbandyk! 50 smagių eksperimentų pašėlusiems mokslininkams".

Dar Šiame numeryje: