Mitai apie monstrus paneigti

Siaubingi pramanai paneigti.

Autorius: Kitson Jazynka


Ar patikėtum, kad monstrai - ne tik filmų veikėjai? Kai kurie žmonės mano, kad juos iš tikrųjų galima sutikti. Jie tiki, kad dideli, pikti siaubūnai slepiasi slapčiausiose pasaulio vietose. Laimė, mokslininkai turi paaiškinimus, kurie paneigia visus šiuos pramanus. Perskaityk apie penkias pabaisas ir kaip šie mitai buvo paneigti.

NG Kids 2021 spalis

Dar Šiame numeryje:

 

Nuostabūs gyvūnai

Helovino gyvūnų paradas

Nesitikėk gauti Helovino skanėstų iš šių žavių persirengėlių. Spalio mėnesį milijonai naminių gyvūnų šeimininkų išdabina augintinius keisčiausiais kostiumais, o „Nat Geo Kids" išrinko keletą pačių šmaikščiausių apdarų. Tačiau žinok, kad šiems gyvūnams patinka, kai šeimininkai juos apvelka įvairiais juokingais kostiumais, bet tavo augintiniui tai gali ir nepatikti. Niekada neversk jo daryti, ko nenori.

 

Gudrybės dėl skanėstų

Aautorė Kitson Jazynka

Piešiančios mažosios pandos? Muilo burbulus sprogdinantys pingvinai? O, taip! Kūrybingi gyvūnų prižiūrėtojai sugalvoja įvairių būdų, kad zoologijos sodų gyvūnai visame pasaulyje žaisdami išmoktų elgtis kaip jų gentainiai laukinėje gamtoje. Įvairios veiklos skatina natūralų elgesį, padeda gyvūnams išlikti sveikiems ir smagiai leisti laiką. „Mūsų svarbiausia užduotis - pasirūpinti, kad gyvūnai jaustųsi laimingi, - sako Anglijoje įsikūrusio Bristolio zoologijos sodo darbuotoja Prešija Beilis (Precious Bayliss). - Įvairios užduotys - geriausias būdas tam pasiekti." Susipažink su šešiomis smagiomis veiklomis, kurias gyvūnai mėgsta zoologijos sode.

 

Viskas apie pinigus

Autorė Kristin Baird Rattini

Spausdinant Australijos 5 dolerių banknotą, naudojami specialūs dažai, kad ant jo pavaizduotas paukštis judintų sparnus ir pakreipus keistų spalvą. Vienoje pasaulio šalyje, bulvės buvo naudojamos vietoj pinigų. Kokia tai sala, sužinosi spalio numeryje.

 

Lažinuosi nežinojai!

Autorė Erin Whitmer

Šeši šiurpūs faktai apie Helovina
Viena višta pasiekė pasaulio rekordą, net 18 mėnesių išgyvenusi be galvos, nuo 1945 iki 1947 m. Tikrai šiurpu.

 

Kas tai?

Maži, bet grėsmingi. Nuotraukose iš arti nufotografuoti šiurpą keliantys maži gyvūnai. Perdėliok raides ir sužinosi, kas pavaizduota kiekvienoje nuotraukoje.