Jūros vilkai

Kaip pakrančių vilkai išgyvena prie jūros.

Autorius: Allyson Shaw
Nuotraukos autorius: Bertie Gregory

Į smėlėtą paplūdimį atsliūkina vilkas. Uostinėdamas žemę, letenomis pradeda rausti drėgną smėlį, ieškodamas moliuskų. Krimst! Vilkas dantimis sutraiško kriauklę ir praryja. Vis dar alkanas šoka į vandenyno bangas ir nuplaukia į gretimą salą ieškoti daugiau maisto.

Vilkai paplūdimyje atrodo neįprastai, bet šis pilkųjų vilkų porūšis pajūryje klajoja jau tūkstančius metų. Britų Kolumbijos vakaruose, Kanadoje, salose ir pakrantės miškuose gyvena apie 2000 vilkų

 

2020 spalis

Dar Šiame numeryje:

Ypatingos gyvatės

Gyvatės - maskavimosi meistrės, puikios medžiotojos ir įspūdingos ėdrūnės. Pasaulyje šliaužioja daugiau nei 3000 rūšių gyvatės. Atrask apie jas stulbinančių faktų.

Nepaprasta gyvūnų bičiulystė


Piktas aklas rudosios lūšies patinas Meškis prieglaudoje gyveno neturėdamas draugų. Darbuotojai nerimavo dėl psichinės vienišo gyvūno sveikatos ir galiausiai sugal- vojo išeitį. Kodėl nepabandžius jo supažindinti su tokia pat niurzga kate?

8 baisūs faktai apie drakonus


Lažinamės, kad ne viską apie juos žinai!

Helovino gyvūnų paradas


Per Heloviną tikiesi išvysti vaiduoklius, vampyrus ar piratus, bet tik ne keturkojus! Iš tiesų per šią šventę išpuošiami milijonai augintinių - „Nat Geo Kids" išrinko įdomiausius personažus.